Strona główna | O klubie | Zarząd klubu | Sukcesy | Linki | Kontakt
Menu główne

Wstąpienie
do Klubu "REYMAN"

Sekcje Sportowe

Dofinansowania





  Newsy
Sukcesy - REYMAN Kraków

2022r


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów w Lublinie, w dn. 8-10.04.2022r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Józef Szczurek, Edward Bogucki, Dariusz Obrocki, Paweł Wardziak, Sebastian Pałka,
Janusz Mularczyk, Łukasz Markowicz, Marek Lenart, Dariusz Wrona, Marian Darmas)

2021r


Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn w Szczecinie, dn. 5-6.11.2021r
2 miejsce - (Srebrny medal) Mariusz Sońta

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Piłce Siatkowej Oldbojów w Raciborzu, w dn. 3.10.2021r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Edward Bogucki, Józef Szczurek, Paweł Gancarski, Dariusz Obrocki, Krzysztof Broszkiewicz, Marek Lenart,
Władysław Stefanik, Łukasz Markowicz, Dariusz Wrona, Jacek Surmiak)


Drużynowy i Indywidualny Ogólnopolski Turniej Niesłyszących
w Warcabach 100-polowych w Radomie, w dn. 3.10.2021r

2 miejsce - (Srebrny medal) Joanna Jasińska zdobyła 2 miejsce Indywidualnie wśród kobiet.

2020r


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów w Poznaniu, w dn. 18-20.12.2020r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Józef Gehrke, Józef Szczurek, Jacek Surmiak, Mariusz Krystjan, Krzysztof Kurzdym, Dariusz Wrona, Michał Skrętkowski, Władysław Stefanik)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach, Radom, dn. 23-25.10.2020r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Izabela Towarnicka, Norbert Brzozowski, Józef Gehrke, Paweł Kłyś, Paweł Stuczyński, Henryk Siemieniec)

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów od 35 lat, Kraków (Wieliczka), 27-29.11.2020r
2 miejsce - (Srebrny medal)
(skład: Józef Gehrke, Marcin Ćwierz, Józef Szczurek, Dariusz Obrocki, Marek Bogucki, Marian Darmas, Dariusz Wrona,
Łukasz Markowicz, Władysław Stefanik, Michał Skrętkowski i trener Franciszek Rosołek)


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim w Białce Tatrzańskiej, w dn. 18-19.12.2020r
1 miejsce - (Złoty medal) Marek Ściborski "Gigant"
2 miejsce - (Srebrny medal) Robert Bogucki "Gigant"
3 miejsce - (Brazowy medal) Janusz Mularczyk "Gigant"
2 miejsce - (Srebrny medal) Bożena Urant-Kłyś "Gigant"
2 miejsce - (Srebrny medal) Marek Ściborski "Slalom"

2019r


I Puchar Zlinu w Futsalu Oldbojów od 35 lat (Zlin, Czechy)
1 miejsce - (Złoty medal)
(skład: Marek Lenart, Władysław Stefanik, Michał Wiśniewski, Mariusz Krystjan, Sebastian Pałka,
Krzysztof Kurzdym, Michał Skrętkowski, Dariusz Wrona, Marek Bogucki)


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim w Białce Tatrzańskiej, w dn. 1-2.03.2019r
1 miejsce - (Złoty medal) Marek Ściborski "Gigant"
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Slalom"

2018r


Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach, w Krakowie w dn. 5-07.10.2018r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Julia Lubińska, Izabela Towarnicka, Norbert Brzozowski, Joanna Jasińska, Józef Gehrke, Paweł Kłyś, Paweł Stuczyński)

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Koszykówce Oldbojów do 35 lat, Warszawa, dn. 07-09.12.2018r
2 miejsce - (Srebrny medal)
(skład: Łukasz Markowicz, Władysław Stefanik, Michał Skrętkowski, Jacek Wardęga, Józef Szczurek, Janusz Mularczyk, Dariusz Wrona, Marek Lenart, Krzysztof Kurzdym)

Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów (od 35 lat), Gdańsk, w dn. 16-18.11.2018r
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Krzysztof Kurzdym, Tadeusz Kowalik, Jacek Surmiak, Władysław Stefanik, Sebastian Pałka, Łukasz Markowicz, Michał Skrętkowski, Michał Wiśniewski)

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim, w Kluszkowcach, w dn. 22-23.12.2018r
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Gigant"
2 miejsce - (Srebrny medal) Robert Bogucki "Gigant"
3 miejsce - (Brązowy medal) Katarzyna Bakun "Slalom"
3 miejsce - (Brązowy medal) Marek Ściborski "Slalom"

2017r


Mistrzostwa Polski Niesłyszących juniorów i seniorów w Tenisie Stołowym w Częstochowie w dn. 19-21.05.2017r
3 miejsce - (Brązowy medal) Danuta Nykaza

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim w Krynicy Zdroju, w dn. 15-17.12.2017r
2 miejsce - (Brązowy medal) Katarzyna Bakun "Gigant"
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Gigant"
2 miejsce - (Srebrny medal) Katarzyna Bakun "Slalom"
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Slalom"
2 miejsce - (Srebrny medal) Marek Ściborski "Slalom"

2016r


Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów, Kraków (Skawina), w dn. 28-30.10.2016r.
3 miejsce - (Brązowy medal)
(skład: Krzysztof Kurzdym, Edward Bogucki, Michał Skrętkowski, Mariusz Krystjan, Michał Wiśniewski, Mariusz Brzeziński, Łukasz Markowicz, Dariusz Wrona, Sebastian Pałka, Andrzej Luberda)

Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim w Kluszkowcach, w dn. 9-10.12.2016r
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Gigant"
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Gigant"
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Slalom"
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Slalom"

2015r


Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim w Kluszkowcach, w dn. 18-19.12.2015r
2 miejsce - (Srebrny medal) Marek Ściborski "Gigant"
3 miejsce - (Brązowy medal) Marek Ściborski "Slalom"

2014r
Otwarliśmy Klub Reyman Kraków!

Copyright by Reyman Kraków