Strona główna | O klubie | Zarząd klubu | Sukcesy | Linki | Kontakt
Menu główne

Wstąpienie
do Klubu "REYMAN"

Sekcje Sportowe

Dofinansowania



  Newsy
Sukcesy - REYMAN Kraków

2019r
1 miejsce - (Złoty medal) - I Puchar Zlinu w Futsalu Oldbojów od 35 lat" (Zlin, Czechy)
(skład: Marek Lenart, Władysław Stefanik, Michał Wiśniewski, Mariusz Krystjan, Sebastian Pałka,
Krzysztof Kurzdym, Michał Skrętkowski, Dariusz Wrona, Marek Bogucki)


1 miejsce - (Złoty medal) Marek Ściborski "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

2018r
3 miejsce - (Brązowy medal) Drużynowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Szachach
(skład: Julia Lubińska, Izabela Towarnicka, Norbert Brzozowski, Joanna Jasińska, Józef Gehrke, Paweł Kłyś, Paweł Stuczyński)

2 miejsce - (Srebrny medal) Ogólnopolski Turniej Oldbojów Niesłyszących w Koszykówce
(skład: Łukasz Markowicz, Władysław Stefanik, Michał Skrętkowski, Jacek Wardęga, Józef Szczurek, Janusz Mularczyk, Dariusz Wrona, Marek Lenart, Krzysztof Kurzdym)

3 miejsce - (Brązowy medal) Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów
(skład: Krzysztof Kurzdym, Tadeusz Kowalik, Jacek Surmiak, Władysław Stefanik, Sebastian Pałka, Łukasz Markowicz, Michał Skrętkowski, Michał Wisniewski)

3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
2 miejsce - (Srebrny medal) Robert Bogucki "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
3 miejsce - (Brązowy medal) Katarzyna Bakun "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
3 miejsce - (Brązowy medal) Marek Ściborski "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

2017r
3 miejsce - (Brązowy medal) Danuta Nykaza - Mistrzostwa Polski Niesłyszących juniorów i seniorów w Tenisie Stołowym

2 miejsce - (Brązowy medal) Katarzyna Bakun "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
2 miejsce - (Srebrny medal) Katarzyna Bakun "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
2 miejsce - (Srebrny medal) Marek Ściborski "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

2016r
3 miejsce - (Brązowy medal) Ogólnopolski Turniej Niesłyszących w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów
(skład: Krzysztof Kurzdym, Edward Bogucki, Michał Skrętkowski, Mariusz Krystjan, Michał Wiśniewski, Mariusz Brzeziński, Łukasz Markowicz, Dariusz Wrona, Sebastian Pałka, Andrzej Luberda)

3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
3 miejsce - (Brązowy medal) Bożena Urant-Kłyś "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
1 miejsce - (Złoty medal) Robert Bogucki "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

2015r
2 miejsce - (Srebrny medal) Marek Ściborski "Gigant" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim
3 miejsce - (Brązowy medal) Marek Ściborski "Slalom" - Mistrzostwa Polski Niesłyszących w Narciarstwie Alpejskim

2014r
Otwarliśmy Klub Reyman Kraków!

Copyright by Reyman Kraków