Strona główna | O klubie | Zarząd klubu | Sukcesy | Linki | Kontakt
Menu główne

Wstąpienie
do Klubu "REYMAN"

Sekcje Sportowe

Dofinansowania



  Newsy - Piłka Nożna
Piątek-Niedziela, 17-20.11.2016

Ogólnopolski Turniej Pucharowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn
Szczecin, dn.18-20.11.2016r.

KKSG Reyman Kraków

Najlepsi:
Najlepszy zawodnik - Łukasz Wróbel (Spartan Lublin)
Najlepszy bramkarz - Tomasz Orłoś (Spartan Lublin)
Król strzelców - Paweł Domurat (Śląski Rybnik)

Najlepsza pierwsza piątka:
Michał Bochenek (MIG Gliwice)
Rafał Mandrysz (Śląski Rybnik)
Bartosz Bąkczyk (ŁKSG Łódź)
Jakub Ferdynus (Mazowsze Warszawa)
Marcin Śmigasiewicz (Mazowsze Warszawa)

Wyniki:

Grupa A
Korona Szczecin - MIG Gliwice 1:2 (1:1)
ŁKSG Łódź - Korona Szczecin 4:2 (2:1)
MIG Gliwice - ŁKSG Łódź 2:4 (0:2)

Tabela końcowa gr. A:
Klub mecze pkt zw-rem-por bramki
1. ŁKSG Łódź 2 6pkt 2-0-0 8:4
2. MIG Gliwice 2 3pkt 1-0-1 4:5
3. Korona Szczecin 2 0pkt 0-0-2 3:6

Grupa B
Śląski Rybnik - Reyman Kraków 11:1 (2:0)
Surdus Kielce - Śląski Rybnik 1:13 (0:4)
Reyman Kraków - Surdus Kielce 4:4 (3:2)

Tabela końcowa gr. B:
Klub mecze pkt zw-rem-por bramki
1. Śląski Rybnik 2 6pkt 2-0-0 24:2
2. Reyman Kraków 2 1pkt 0-1-1 5:15
3. Surdus Kielce 2 1pkt 0-1-1 5:17

Grupa C
Spartan Lublin - Res-Gest Rzeszów 6:0 (3:0)
Bagry Kraków - Spartan Lublin 0:7 (0:4)
Res-Gest Rzeszów - Bagry Kraków 6:2 (0:1)

Tabela końcowa gr. C:
Klub mecze pkt zw-rem-por bramki
1. Spartan Lublin 2 6pkt 2-0-0 13:0
2. Res-Gest Rzeszów 2 3pkt 1-0-1 6:8
3. Bagry Kraków 2 0pkt 0-0-2 2:13

Grupa D
Mazowsze Warszawa - Świt Wrocław 3:1 (3:0)
Korona II Szczecin - Mazowsze Warszawa 3:9 (3:1)
Świt Wrocław - Korona II Szczecin 7:5 ( 1:2)

Tabela końcowa gr. D:
Klub mecze pkt zw-rem-por bramki
1. Mazowsze Warszawa 2 6pkt 2-0-0 12:4
2. Świt Wrocław 2 3pkt 1-0-1 8:8
3. Korona II Szczecin 2 0pkt 0-0-2 8:16

Ćwierćfinały
ŁKSG Łódź - Reyman Kraków 5:2 (2:1)
MIG Gliwice - Śląski Rybnik 0:7 (0:2)
Spartan Lublin - Świt Wrocław 4:0 (1:0)
Res-Gest Rzeszów - Mazowsze Warszawa 1:2 ( 1:0)

Półfinały
ŁKSG Łódź - Spartan Lublin 3:3 (1:0) karne 7:8
Śląski Rybnik - Mazowsze Warszawa 0:5 (0:4)

Mecz o 3 miejsce
ŁKSG Łódź - Śląski Rybnik 3:2 (1:2)

Finał
Spartan Lublin - Mazowsze Warszawa 2:4 (0:1)

Tabela kolejność końcowa:
1. Mazowsze Warszawa /Zdobywca Pucharu Polski/
2. Spartan Lublin
3. ŁKSG Łódź
4. Śląski Rybnik
5. Res-Gest Rzeszów
6. Reyman Kraków
7. Świt Wrocław
8. MIG Gliwice
9. Korona Szczecin
10. Surdus Kielce
11. Bagry Kraków
12. Korona II Szczecin (poza konkurencją)

Copyright by Reyman Kraków